VÝMĚNA MANŽELEK: SYRIANA A JADE

Soužití s lehce psychopatickým Jadem Syriana kupodivu přežila, což je vzhledem k tomu, co všechno tam viděla, takový malý zázrak.

Syriana se nemusela na výměnu přesouvat moc daleko, stačilo jí s dvěma kufry seběhnout v hotelu pár pater dolů k Jadeovi. Neopomněla se pro jistotu ozbrojit pistolí. Hned na začátku jí Jade určil striktní hranice, co může a co nesmí a udělil jí přísný zákaz nikde nevykládat, co tam uvidí a uslyší.
Prvním úkolem nové manželky bylo psychicky podpořit zoufalou vdovu po jednom z Jadeových bývalých zaměstnanců, který pro něj položil život. Syriana se toho zhostila tak skvěle, že vdova Jadeovi ještě poděkovala. První noc Jade místo se svou manželkou probendil s kumpány na nějaké divoké akci, ze které se vrátili jak z gladiátorských zápasů. Syrianiným dalším úkolem bylo postarat se o všechny zraněné, což zvládla téměř jako zkušená zdravotnice. Poté všechen ten krvavý svinčík uklidila a pak se odebrala do společné ložnice. Svého dočasného manžela se ovšem nedočkala, Jade se nenápadně vyplížil ven do noci.
Vrátil se až druhý den, to už byla jeho vyměněná manželka vzhůru. Přikázal jí, aby se atraktivně oblékla, čekala je totiž další schůzka s klientem a Jade potřeboval klienta rozptýlit. Syriana byla pak očitým svědkem toho, jak Jade muže úplně společensky zničil a s hrůzou sledovala, jak chladnokrevně naplánoval jeho vraždu, kvůli čemu se strhla první ostrá hádka, která málem skončila zavražděním Syriany, když si Jadea dovolila nakopnout tam, kam neměla.
Později spolu probírali Syrianin problém v hlavě a domluvili se, že jí Jade v tom pomůže. Další noc se Jade opět vypařil pryč a nad ránem se všichni vrátili polomrtví. Syriana, pomalu si už zvykající na to, že se jí manžílek vracívá domů jako z jatek, měla opět plné ruce práce, aby celou tu mordpartu ošetřila a opět uklidila po nich všechen bordel.
Syriana občas neoblečená provokativně testovala Jadeovo sebeovládání, až ji jednou překvapil malou erotickou etudou. Chybělo opravdu málo a dotáhli by to až do konce, Syriana však nakonec s velkým sebezapřením v poslední chvíli ucukla a k úplnému naplnění manželských povinností nakonec nedošlo.
Poté si vyjeli na motorce navštívit vdovu, které Syriana hned první den poskytla psychologickou terapii. Její pubertální syn Dean se totiž nesmířil se smrtí svého otce a rozhodl se pomstít ho. Požádal Jadea, aby mohl nastoupit na otcovo místo. Jade mu to pochopitelně odmítl, ale vzal si nerozvážného mladíka pod křídlo, aby ho měl na očích a neudělal nějakou nerozvážnou hloupost.
Nakonec se zastavili v restauraci a Jade to opět začal na Syrianu pod stolem rozbalovat, ovšem opět dostal košem, už by si měl pomalu na to zvykat, a nakonec sbalil nějakou holku v baru a noc už tradičně nestrávil se svojí manželkou. Další den Jade zavedl Syrianu do cvičícího střediska, kde si oba pořádně protáhli těla, zastříleli, zabojovali, zasportovali a Syriana zdolala horolezeckou stěnu.
Nastal zlomový pátý den, kdy vyměněná manželka zavedla v několika bodech nová pravidla. Požadovala po svém manželovi, aby s ní začal normálně komunikovat, aby si po sobě uklízel ten brajgl, který vždycky zanechají, když se vrátí z akce, aby se k ní choval aspoň chvíli mile, aby alespoň jednu noc s ní spal v manželské posteli, aby ji vzal na nějaký zajímavý výlet, kam by vzal svoji holku, a konečně mu dala svolení, aby se jí trochu pohrabal v hlavě a pokusil se prozkoumat, proč přišla o magii. Jade víceméně se změnami souhlasil, s výjimkou spaní ve společné posteli, které nekompromisně smetl ze stolu, kvůli čemuž se opět pohádali.
Výlet ovšem neodkládal a hned se s ní přemístil do Paříže. Syriana projevila přání dostat se až na vrcholek Notre Dame a taky do jejího podzemí a Jade jí tuto touhu hned splnil. Když se plížili katakombami hluboko pod katedrálou, vyrušili z klidu bájného tvora Minotaura a chvíli s ním bojovali o život, než se jim povedlo se ho zbavit.
Později Jade ještě vzal svoji dočasnou manželku na závody motokár, kde Syriana navrhla sázku, že když Jade nad ní vyhraje, nebude ho nutit s ní spát. Jade to vzal jako výzvu a cílem projel jako první. Poté svoji ženu přemístil na vrcholek Vítězného oblouku, odkud měli krásný výhled na noční Paříž. Snad poprvé za celou výměnu mezi nimi proběhla normální komunikace. Jade jí dal v dobrém rozpoložení šanci zeptat se ho na tři věci, které jí popravdě odpoví. Nevhodnými otázkami - proč s ní nechce spát v jedné místnosti a pokusem přesvědčit ho, aby to zkusil a pak chtěla vidět jeho patrona – je tato hra na pravdu opět rozhádala, takže se rozešli ve zlém.
Syriana se na závěr výměny totálně opila v baru a k Jadeovi se vrátila namol. Nechal ji prospat se a vystřízlivět a poslední den výměny ji vůbec nešetřil. I přes úděsnou kocovinu ji nahnal do tělocvičny, aby ji donutil trénovat před jejím nadcházejícím bojem o post alfy v Gabrielově smečce.
Desátý den si Syriana sbalila své dva kufry a s očividnou úlevou na obou stranách vystoupala o pár pater výš zpátky do svého bytu.

Storm

Komentáře  

 
# Syr 2016-04-24 19:13
+Děsně nenápadně schová výtisk DV pod polštář, aby si ho mohla později přečíst.+