VÝMĚNA MANŽELEK: STYX A BYRON

Venušanka Styx, milující přírodu, zavřená v londýnském bytě s Marťanem Byronem.

Hned po příchodu Byron provedl svoji novou manželku celým bytem, obzvlášť se jí pochlubil suterénem, kde mají velký bazén, soukromé kino a taky tělocvičnu, kterou ale nevyužívají. Styx, která se aktivně věnuje bojovému sportu, tuto místnost ovšem nadšeně uvítala.
Po prohlídce bytu zatáhl Byron náhradní manželku do hraní her na počítači, což jí moc nešlo, jelikož u nich doma tohle nehrají. Poté Byron seznámil Styx se zavedeným objednáváním jídel z restaurací s donáškou a z letáku si objednali pizzu se slaninou. Styx poté neradostně zjistila, že u Seebohmů jsou jídla z rychlých občerstvení zcela běžná a dokonce velice oblíbená.
Po obědě vzal Byron svoji novou manželku na výlet po městě na kole. Dojeli na Trafalgar Square, kde jí koupil zmrzlinu. Jedinou adrenalinovou situací, kterou během celé výměny dobrodružná Styx zažila, byl hromadný holubí nálet na její zmrzlinový kornoutek. Když se jim povedlo ujet rozdivočelým ptákům, v jednom z londýnských parků si pak udělali piknik.
Byron byl milý a snažil se a Styx se celou první půlku výměny taky snažila dodržovat zavedený režim. Hrála s ním počítačové hry, naučila se dělat i jíst tortilly, pizzu, hamburgery, hotdogy a jiné rychlovky a volný čas trávila v tělocvičně, aby v nové domácnosti příliš nezlenivěla.
Když konečně nastala změna pravidel, Styx si připravila pro Byrona několik zásadních změn. Zakázala konzumaci nezdravých fastfoodovych jídel a taky počítačové hry, místo válení u televize navrhla pohyb na čerstvém vzduchu a výlety za město do přírody, která jí ve městě hodně chyběla. Taky si prosadila, že když mají takový luxusní bazén a tělocvičnu, bude se tam plavat a cvičit.
Byron překvapivě neprotestoval, takže Styx vyházela z ledničky všechny polotovary a každý den vařila pořádná jídla, jaká vaří doma Remusovi. Zamkla Byronovi Play Station a místo televize ho proháněla se psem po parcích a chodili na dlouhé procházky a na skejt. Respektive jenom jednou, protože Byron se nakonec do nového režimu už prakticky vůbec nezapojil.
I když to zpočátku vypadalo, že by si mohli spolu rozumět, nakonec se skutečně potvrdilo, že jsou každý z jiné planety.

Storm

Komentáře  

 
# styx 2016-04-24 19:32
Velice ráda zase přenechám Byrona Victorii, tohle by vážně nikdy nefungovalo. ;-)
Ale díky Storm za poučnou zkušenost. :lol: