DRBY Z PEVNOSTI MASYAF

Assassíni jsou tiší, skrytí zabijáci, kteří děsí své nepřátele tím, že se nepozorovaně objeví za jejich zády a elegantně jim vetknou ostří do krku. Ale ani tito zabijáčtí bohové nejsou imunní vůči běžným lidským starostem.

Asasínské bratrstvo má nového velmistra. Po nečekaném úmrtí dosavadního velmistra byl v tajném hlasování novým nejvyšším velitelem řádu Asasínů zvolen Altair Ibn-La'Ahad. Nový Velmistr již složil slavnostní přísahu a zhostil se svých povinností řídit řád a velet asasínskému vojsku, svoji práci asasína ovšem bude na vlastní žádost vykonávat i nadále. Altair bude mít opravdu co dělat, aby zvládl všechny náročné povinnosti, vyplývající z jeho postavení a nezanedbával přitom svoji utajenou přítelkyni Beatrix. Obzvlášť když jsou teď tak trochu rozhádaní.

Asasínka Vanessa se nám nešťastně zamilovala. A paradoxně do člověka, kterého ještě donedávna nemohla ani vystát. Dlouhodobý pobyt v džungli s Enzem však výrazně změnil její vztah ke kolegovi z řádu, přestože se tomu Vanessa zuby nehty brání. Enzo totiž ví na ni něco, za co by přišla o hlavu, kdyby to prozradil řádu. A proto se Vanessa rozhodla potlačit city a zachránit se tím, že Enza navždy umlčí. Protože si ale vzhledem k citové záležitosti moc nevěřila, že by ho dokázala jen tak chladnokrevně zabít, počkala do úplňku a pak si v lese domluvila schůzku s Enzem a jeho odstranění bez výčitek svědomí přenechala svému vlkodlakovi. Schválně si tu noc nevzala vlkodlačí lektvar, aby po přeměně už nemohla nijak ovlivnit svůj plán, jenže se stala nepředvídaná věc. Těsně před její přeměnou jí nic netušící Enzo upřímně vyznal lásku, kterou před ní dlouhou dobu tajil, čímž Vanessu šokoval natolik, že si asasínka na poslední chvíli svůj vražedný plán rozmyslela. Zoufale se snažila Enza odehnat pryč, jenomže už bylo příliš pozdě to zastavit, protože její proměna již začala. Poslední, co spatřila, než nadvládu nad její myslí převzal vlk, byl Enzo, paralyzovaně sledující hrůznou scénu před sebou. Když se Vanessa po noci prožité ve vlčí kůži druhý den ráno opět přeměnila v člověka, logicky si z noci nepamatovala vůbec nic. Vyděšená z toho, že Enza nejspíš roztrhala, začala hledat, co z něj zbylo, ale kromě jeho potrhané a zakrvácené šerpy z něj nic nenašla.

Storm

Komentáře  

 
# Beatrix.S 2016-07-24 14:44
:-*

A doufám, že Vanessa Enza samou láskou nesežrala! :cry: