DRBY OD REBECCY

Jak dopadla napínavá akce v Bukurešti, o průběhu které jste se už mohli dočíst dříve, pro vás shrnula externí dopisovatelka Rebecca.

 

Po té, co se Becca a Jade přestěhovali do nového hotelu, strávili hodiny zbývající do lovu družným mlčením a prací na svých noteboocích. 
U Gabriela doma se mezitím konala menší schůze smečky, kde Gabriel předestřel, že má v úmyslu zásadním způsobem změnit určité zvyklosti a tradice. Jeho Gamma-vlčice - Třetí ve smečce - Rina, dala okamžitě najevo svůj nesouhlas a Gabriel jí umožnil beztrestně smečku opustit, což také učinila. Po zbylé dny se Gabriel a Syriana po letech odloučení znovu sblížili a zdá se, jakoby k tomu ani nikdy nedošlo.
Když nastala noc lovu a všichni se sešli u vězení, kde drželi Sianu, bylo ale jasné, že bude všechno jinak. Rina se rozhodla pomoci své bývalé Alfě odejít ze světa důstojně a rychle a přinesla jí kapsli naplněnou tekutým stříbrem. Siana váhala jen okamžik - rozhodně se nechtěla dostat do rukou Jadea a Beccy a tak kapsli snědla. Po příjezdu už našli jen její studené tělo. Protože už tam Beccu a Jadea tím pádem nečekaly žádné další závazky, vydali se hned poté domů.
Gabriel momentálně intenzivně pracuje na politických změnách ve smečce, které se budou týkat hlavně partnerství Alfy.

Děkuji Rebecce za článek do DV.

Storm.