O ČEM PÍŠE BEATRIX

To je vážně bomba!

Beatrix už nestačí, že je obklopená špičkově vybavenou armádou, že zaměstnává ty nejlepší z nejlepších ze speciálních jednotek, že navázala velmi úzké vztahy s asasínským bratrstvem nájemných vrahů a že za ní stojí i celá armáda Amonových smrtijedů. Je jí to pořád ještě málo a tak si před nedávnem pořídila další skvost do zbrojního arzenálu na Mýtince – jadernou hlavici. A ne jednu. Nebezpečné zbraně koupila prý proto, aby je měla pod kontrolou a nemohl je použít nějaký fanatik. Takže pokud uslyšíte, že na Mýtince je bomba, tentokrát si nedělají legraci.

Beatrix se Snapem si vzájemně poskytovali masáže. Beatrix byla tak důkladná, že z toho Severusovi ruplo v zádech. Pravda, byla to tak trochu jeho vina. A aby profesor lektvarů nechodil pořád v předklonu, což by pro něj opravdu nebylo moc důstojné, Beatrix ho přemluvila ke společnému šňupání, prý mu to pomůže. Snape se překvapivě nechal přesvědčit a teď to vypadá, že si konečně padli do noty, snad až příliš. Už jste někdy viděli Mistra tančit?

Amon učil Victorii střílet, dokonce jí půjčil i sniperku. Sice by jí rád ukázal, jak puška umí na dálku zlikvidovat mudlovský cíl, Victoria ho ale poučila, že po lidech se nestřílí a tak se strefovali jenom do skleněných lahví. V Amonově hradě se teď chystá velký mejdan pro smrtijedy, chudák Victoria asi netuší, jak divoké bývají vyhlášené smrtijedské večírky.

Storm

Komentáře  

 
# Beatrix.S 2016-07-02 12:41
:-*
 
 
# amon.v 2016-07-02 12:42
Je fakt, že jestli to Victorie přežije, budu to považovat za svůj úspěch...