AKCE Z PERA SYRIANY, REBECCY A VICTORIE.

Syriana a její boj o post alfy, Payne a Dean sami proti zločinecké organizaci, krevní pouto mezi Rebeccou a Jadem.

Některým členům Gabrielovy smečky lugarů se nelíbilo, že si jejich vůdce zvolil za svoji družku Syrianu, obyčejného člověka. Aby měla respekt a autoritu u svých podřízených, rozhodla se proto Syriana svůj post alfy tvrdě vybojovat. Gabriel uspořádal bojové hry, jejichž vítězka zasedne na uvolněné místo alfy. Syrianu před časem kousl vlkodlak a nakazil ji lykantropií, takže všechny přítomné překvapila, když se v aréně před zápasem přeměnila ve vlkodlaka, čímž dokázala, že do smečky právem patří. Po krvavých soubojích, kdy bojovala střídavě jako člověk, chvíli jako vlkodlak, nebo byla přeměněná jenom polovinou těla, nakonec porazila všechny lugarské soupeřky, celé klání vyhrála a stala se právoplatnou Gabrielovou alfou.

Payne, nezletilá dcera Rebeccy, kterou si upírka přivezla z výměny manželek ze Sýrie, se v novém prostředí rychle zorientovala. Nejenom že ve škole jsou s ní samé potíže, ale navíc se spolčila s Jadeovým svěřencem Deanem a za zády svých přísných vychovatelů spolu vymysleli šílený plán. Payne ukradla Rebecce zbraně a s Deanem pak v noci přepadli a zmasakrovali půl tuctu zabijáků, zodpovědných za smrt Deanova otce. Žádné uznání za to, že dva nezkušení puberťáci dokázali zlikvidovat přesilu ostřílených zločinců, však od Rebeccy a Jadea překvapivě nesklidili. Payne dostala na měsíc zaracha, Deana trest teprve čeká. Přítel Rebeccy Vishous už ale kuje plány, jak svoji adoptivní dceru, která si ho zcela omotala kolem prstu, dostat ven.

Jade si poslední dobou začal na sobě všímat jistých mimořádných vlastností. Jeho zranění se hojí mnohem rychleji než obvykle, všechny jeho smysly jsou zostřené, je imunní vůči lidským nemocem, má mnohem větší sílu a rychlost a s tím spojené rychlejší reakce, dokonce mu nedělá problém přeskakovat mezi budovami. Tyto nadpřirozené vlastnosti mu předala Rebecca při jejich nedávných krvavých hrátkách, při kterých Jade ochutnával krev z jejích ran. Upírské benefity jsou pro Jadea rozhodně příjemným bonusem při jeho nezákonném podnikání, ale v jeho případě se jedná pouze o dočasnou záležitost, dokud mu v těle kolují zbytky upíří krve.

Storm

Komentáře  

 
# Syr 2016-06-17 12:55
Uhm Payne a Dean mstili smrt Deanovy mamky :love: trochu divočejší puberta :lol:
 
 
# storm 2016-06-17 19:15
Och, tak to se moc omlouvám. :flower:

(jsem to hafo vašich příspěvků jen přelétla, abych měla něco do DV, jak nikdo nepíše, takže mi občas něco unikne - doufám, že ty ostatní jsou v pořádku? Díky za upozornění :love: )