VÝMĚNA MANŽELEK: BEATRIX A SEVERUS

V těsném bytě s věčně mrzutým mistrem lektvarů.

Beatrix vzala stěhování do nové domácnosti velice zodpovědně. Přicestovala s tolika kufry, jako by jela na cestu kolem světa. Ihned si zabrala většinu skříněk na věci a prakticky celou koupelnu zaplnila kosmetikou. Snape, zvyklý být sám, byl její nečekanou návštěvou zaskočen, ba přímo vyděšen.
První z mnoha hádek nastala, když se dohadovali, kde bude Beatrix spát. Spoléhala na to, že Snape projeví trochu galantnosti a přenechá jí svoji postel, on se jí ovšem nehodlal vzdát a nabídl jí na spaní gauč v obýváku. Beatrix zuřila, ale Snape nepovolil a sarkasticky jí oznámil, že občas neteče v koupelně teplá voda, někdy dokonce vůbec žádná a že jsou ucpané trubky. Beatrix z toho dostala první hysterický záchvat, Severus zatím v naprostém klidu připravil v kuchyni večeři, studené kuře z KFC.
Po večeři si Beatrix vytáhla z kufrů peřiny, polštáře, povlečení, prostě kompletní spaní včetně skládacího lehátka a nafukovačky. Losovali, kdo se půjde vykoupat první, jelikož pro toho druhého už nejspíš nezbyde horká voda, ale nakonec jí Severus koupelnu přenechal a zašil se do laboratoře.
Ráno ji však překvapil čerstvými rohlíky, pro které došel do pekárny, když ještě spala. Po snídani si pro ni připravil první úkol, úklid sklepení. Pracovitá Beatrix se s chutí vrhla do práce a šlo jí to od ruky, ovšem až do chvíle, kdy tam objevila pavouky. Začala ječet a odmítala se hnout, dokud je Snape nepoodnášel jednoho po druhém ven. Po chvíli našla v koutě barevnou žabku a hned se s ní začala mazlit. Snapea málem porazilo, když zjistil, že je to tropická šípová žába, která mu nejspíš utekla z terária. Po krátkém dilematu, kterou z nich zachránit, nakonec s těžkým srdcem obětoval pralesničku a Beatrix poskytl první pomoc proti šípovému jedu. Důrazně jí pak zakázal dotýkat se čehokoliv netypického v domě, protože u něj všude číhá něco nebezpečného.
Jednou, když si Beatrix myla vlasy, s jekotem vylítla z koupelny se zničenými, zkrepatělými vlasy. Snape se ochotně nabídl, že by ji ostříhal dohola, což mu z nějakého důvodu nedovolila. Prosadila si však, i přes jeho marné protesty, že ji Snape doprovodí na nákup do Tesca. Výstředně se oblékla a venku se každému sousedovi se širokým škodolibým úsměvem představovala jako manželka pana Snapea.
Po nákupu Beatrix vyhledala nejbližší kadeřnictví a nechala si zregenerovat vlasy. Přesvědčovala i Snapea, aby se nechal taky přistřihnout, nebo alespoň umýt vlasy, s čímž neuspěla. Po návratu se pustila do velkého úklidu, vyházela ze skříněk půlku zbytečností a udělala si to po svém, takže Severus i po jejím odchodu bude věčně něco hledat. Překvapivě ale ocenil její snahu a dal jí za to čokoládu. Pak jí udělal kafe a skočil pro zákusky a Beatrix z toho netypicky hodného Snapea přepadl další záchvat. Probralo ji až pár dobře míněných facek.
Beatrix Snapea dost často provokovala minimem oblečení, různými pózami, ale hlavně podprsenkami, což mistra lektvarů pokaždé vyvádělo z klidu. Jednou mu dokonce vtrhla do koupelny, když se sprchoval a začala si před zrcadlem přemalovávat pusu. Její nečekaný vpád spustil sérii groteskních situací. Severus se vylekal tak, že než se mu povedlo vypnout vodu, zlil sprchou Beatrix od hlavy až k patě, až vypadala jako Miss mokré tričko. I když stál před ní nahý, zachoval důstojnost. A zatímco Beatrix celá mokrá odkráčela vedle se usušit, Snape ji nechtěně zahlédl úplně nahou a tak to s ním zacvičilo, že uklouzl na mokré podlaze, při pádu se málem oběsil na Beině podprsence a poshazoval všechnu kosmetiku. Zvědavá Beatrix se samozřejmě šla podívat, co je to tam za hluk a mokrá podlaha jí byla stejně osudnou. V piruetě probruslila celou koupelnou, strhla na sebe závěs a nakonec praštila sebou o vanu. Podle té krve to vypadalo, že přišla o všechny zuby. Naštěstí si „jenom" ošklivě rozsekla ret. Když jí Severus chtěl obětavě poskytnout umělé dýchání, srazili se čelně jako dvě lokomotivy.
Snape chtěl Beatrix v dobré víře zamáčknout bouli na čele chladivou čepelí. Beatrix ovšem zpanikařila, jak se k ní přibližoval s nožem v ruce a zranila ho. To už Snapeovi došla trpělivost, jak ho pořád mrzačí. Původně jí chtěl rozbitou pusu zašít, ale to mu neprošlo, tak jí ret přelepil speciální náplastí, aby nemohla alespoň pár dní mluvit. Záměr mu nevyšel, protože Beatrix nedokázala pusu zavřít ani na chvíli.
V polovině výměny si Beatrix nastavila svoje pravidla. Požadovala od Snapea, aby odložil obnošený černý hábit a oblékl se nějak hezky, do mudlovských šatů. Dále si vymínila, že si umyje mastné vlasy a ona mu upraví sestřih. Pak po něm chtěla, aby ji vzal někam ven pobavit se a aby jí uvařil nějakou svoji specialitu. Ještě si od něj vyžádala masáž zad a nohou v jeho posteli a nakonec si vymyslela, že si Snape bude muset pořídit z útulku nějaké zvíře, o které se bude muset už napořád starat.
Severus kupodivu její podmínky přijal docela v klidu. Mudlovské šaty mu však bude muset Beatrix koupit, protože u něj ve skříni se nic takového nenajde. Ovšem nesmí být prý extravagantní, aby se nebavila na jeho účet. Ohledně střihu vlasů si dal podmínku, že mu může zastřihnout pouze konečky vlasů, žádné experimenty. Její přání jít se někam ven pobavit vyřešil návštěvou zábavného parku, soudil, že na takové horské dráze se Beatrix pobaví až až. Zvíře z útulku ho ale docela vyděsilo, celý život choval pouze laboratorní zvířata na pokusy. Nakonec se tedy rozhodl pro kočku, kterou nemusí chodit venčit, umí se o sebe postarat sama a nepojde mu hlady. A po výměně ji může pustit.
Snape se okamžitě vrhl na první úkol. Poprvé za celou výměnu dovolil Beatrix vstoupit do své ložnice a obzvlášť lehnout si do jeho postele. Pak jí udělal masáž přesně podle jejích požadavků, až mu sténala pod rukama a velice se snažil, aby se jí to líbilo, jakoby se s novým režimem snažil vylepšit i vztahy mezi nimi. Pak si role vyměnili a pro změnu si to zase užíval on. Zdá se, že změna režimu výrazně prospěla jejich skoromanželskému soužití.

Storm

Komentáře  

 
# Beatrix.S 2016-06-05 21:43
Jo tak nechtěně zahlédl nahou!!! - Tak se tak dívám, že se nám tam tak dobře žije, že už bych tam mohla zůstat, co? :-*
 
 
# storm 2016-06-05 22:06
Přece na Mistra neprásknu, že šmíroval! :-*