VANESSA A ENZO: ZTRACENI A NALEZENI

Asasíni Vanessa a Enzo, kteří ztroskotali při havárii letadla, živí a relativně ve zdraví ukončili svoji dobrodružnou pouť pralesem.

Na své cestě zažili bezpočet nebezpečných dobrodružství a džungle je mnohokrát přesvědčila, že příroda je mocnější než člověk. Aby nezemřeli hlady, byli nucení jíst vše, co se naskytlo, od termitů, přes opičí maso, až po leoparda, kterému měli původně posloužit k jídlu oni. Přespávali, kde se dalo, v jeskyních, korunách stromů, nebo jen tak pod širým nebem. Enzo se obětavě staral o zraněnou Vanessu, jakoby už pozapomněl, že mu asasínka kdysi podřízla krk.
Zastihla je i tropická bouře, která změnila džungli v rozbahněný močál. Enzo zapadl do zrádných bažin, ze kterých by se sám nikdy nedostal, kdyby mu Vanessa nepomohla. Je to sice nepochopitelné, vzhledem k tomu, že plánovala, že ho na misi zabije, ale extrémní situace často mění rozhodnutí lidí. Asasíni prchli před rozvodněnou řekou do bezpečí, ovšem v džungli není bezpečno nikde. Vanessu napadla ve spánku anakonda a jenom díky Enzově pohotové reakci neskončila v útrobách velehada.
Tony Dolohov, přítel Vanessy, si mezitím pronajal záchranný vrtulník a vydal se svoji přítelkyni hledat do míst ztroskotání. Enzo se ve slabé chvilce vyznal Vanesse ze svých citů a snad osamělost, které museli v džungli oba čelit, snad vypjatost situace měla za následek, že se překvapivě sblížili. Slibně se vyvíjející intimní chvilku jim však překazil Tony, který mezitím přistál nedaleko. Nastala drsná rvačka o Vanessu, kterou rázně ukončila až sama Vanessa, když poslala oba nápadníky k šípku.
Amazonské dobrodružství nakonec šťastně dopadlo, Tony oba ztracence přepravil vrtulníkem do civilizace. A který z pánů se nakonec bude těšit z Vanessiny přízně se dozvíte v některém z příštích článků.

Storm

Komentáře  

 
# Bea 2016-04-07 11:58
No skončilo to v nejzajímavějším ! :-)
 
 
# Victoria.S 2016-04-07 12:33
Milostný trojúhelníky je dycky nejlepší řešit trojkou! :lol: