DRBY OD BEATRIX

Beatrix zámeckou paní, yohannka jako Santa Claus v sukních, Amon na vánočních nákupech, Mungo opět v provozu, vánoční a silvestrovská párty na Mýtince.

Beatrix letos stráví s celou rodinou vánoční svátky na panství v Anglii. Její dcera Zuzka si totiž napsala Ježíškovi, že by chtěla prožít Vánoce na zámku a tak jí Beatrix nadělila dárek jako pro princeznu - pronajala jim celý zámek i se služebnictvem. S Kristiánem a dětmi si vyrazili na vánoční trhy do města a nakoupili spoustu dárků a celkově si všichni užívají poklidnou vánoční náladu.

Yohannka vyfoukla kšeft Santa Clausovi a balí dárečky pod stromeček každému vojákovi na Mýtince. Vzhledem k jejich počtu má opravdu co dělat, aby to stihla do Vánoc. Pomalu taky začíná připravovat Mýtinku na akce, které se v hospůdce chystají na Vánoce a na Silvestra.

Beatrix Věštci nabonzovala, že Amon má v plánu na poslední chvíli vyrazit na velké vánoční nákupy a vůbec nemá šajnu, co by měl Klei koupit, protože už samozřejmě podle něho všechno má. Zato se hodlá stavit ve Zverimexu a nakoupit dobroty pro svoje domácí mazlíčky. Pro Nagini se mu tam ale asi bude zákusek těžko shánět.

Dalším drbem – myslím, že je to opravdu jenom drb – je, že smrtijedi prý letos odmítli roznášet vánoční dárky – docela mě udivuje, co všechno mají služebníci Pána zla v popisu práce – a tak to asi zbyde na Assassíny. Hlavně aby pánové z Blízkého východu vůbec věděli, kdy jsou Vánoce.

Máme tady ještě jedno oznámení. Po rozsáhlé rekonstrukci je opět v provozu nemocnice u Sv. Munga. Sice ještě zatím neproběhlo oficiální otevření, ale už je ve zkušebním provozu a zmodernizovaná klinika přijímá první pacienty.

A na závěr jedna pozvánka. Na Mýtince se chystá velká vánoční akce v útulném prostředí hospůdky. Příjemné štědrovečerní posezení se koná v období Vánoc. Zvaní jsou všichni Losíci a každý si pod stromkem najde i nějaký ten dárek. V návaznosti na vánoční veselí se bude koncem roku konat i Silvestrovská párty, na které můžete s přáteli společně oslavit konec roku a příchod toho nového.

Storm

Poznámka: děkuji Beatrix za tipy.

Komentáře  

 
# Beatrix X. 2015-12-20 22:29
Jak jááá? Jáá nikomu nic neřekla! To bych o tom přece musela něco vědět...nebo... ne?! :P

A já to kolegům Assassínům klidně ráda připomenu, kdyžeto to za mnou mají přijít... :-*
 
 
# Amon V. 2015-12-20 22:31
Doufám, že yohnnka zabalí nějakou pozornost i mně, na nikoho jinýho tady totiž není spoleh! A rezervuju si tác jejích chlebíčků!

Přiznávám...nák upy budou...aspoň se Zverimex takto informován může zásobit mudly do spižírny!

Ke smrtijedům se odmítám vyjadřovat...al e na schůzi znělo něco v tom smyslu, že "buď budeme roznášet dárky, nebo půjdeme v lednu do práce..."
 
 
# yohi 2015-12-20 23:13
hlásím, že dárky pro vojáky jsou zabalený, a ano, i pro Amona se určitě taky něco najde!